Geoblog.pl    radek    Podróże    Himalaje 2006    Katmandu - Saura
2006

Katmandu - Saura

Nepal
Nepal, Chitawan (National Park and Wildlife Preserve)

Katmandu - Saura

O dziwo nasz kierowca jest przed czasem, co w tym kraju nie zdarza się często. Pakujemy się i ruszamy. Zaraz za Katmandu łapiemy gumę i trzeba jechać do wulkanizacji, tracimy znów trochę czasu. Akurat zatrzymał się na zakręcie na górskiej drodze, toteż Jacek poczuł się w obowiązku kierować ruchem drogowym! Co dziwniejsze, on sobie jaja robił a oni go słuchali! Ci ludzie w miastach nawet nie zwracają uwagi na światła drogowe a teraz na znak Jacka zatrzymał się nawet autobus ;-)

Kierowca to ponoć istny wariat drogowy. W czasie jazdy nawet zdejmował koszule i zjechał na przeciwny pas. Niestety większość trasy przespałem, więc nie mogę za dużo napisać o jego technice prowadzenia ;-)

Zajmujemy cały hotelik Family Guest House. Fajny klimacik i cały nasz, bo mają tylko 4 pokoje. Był tani, miał dobre warunki i był blisko restauracji. Wykupujemy też wycieczki - jutro spływ canoe i spacer po dżungli, a pojutrze przejażdżka na słoniu.

Wieczorem, przy zachodzie słońca, gramy w siatkówkę i już wtedy wiedzieliśmy co siatkarska reprezentacja Polski zrobi na Mistrzostwach Świata ;-)

Wydane:
650 NPR - bus do Saura
20 NPR - lody
30 NPR - ciacha + wafelek
210 NPR - obiad (enchilada + cola)
40 NPR - lemon soda
15 NPR - bułka
15 NPR - ciacha

Andrzej
Andrzej - 2006-12-20 16:29
Super wyprawa, z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg:)

radek
radek - 2006-12-21 12:08
Wedle zyczenia ;] Po prostu brakuje mi czasu zeby to wklejac, bo relacja jest juz napisana ;]

radek
Radek Lange